Karrier

Területi Értékesítés Támogató

Területi értékesítési támogató
kollégát keresünk

Otthonosan mozogsz a műszaki értékesítés világában?
Értékesítőként fontos számodra, hogy magas minőséget adj az ügyfeleidnek?
Szereted a forgácsoló szakmát, de nagyobb szabadságra vágysz?
Szereted a kihívásokat és a nagy volumenű üzleteket?

17 éve foglalkozunk B2B szerszám kereskedelemmel és műszaki tanácsadással. A piacon egyedülálló módon és nagyfokú szakértelemmel képviseljük a gépipar kisebb és nagyobb szereplőit. Olyan műszaki megoldásokkal igyekszünk szolgálni, amik úttörő megoldásokat nyújtanak a fémforgácsolás terén.

Főbb Feladatok:

Ebben a pozícióban feladatod lesz az általunk képviselt fémforgácsoló szerszámok és egyéb eszközök értékesítése Észak-Kelet Magyarország területén. Emellett tárgyalásokat, üzleti találkozókat fogsz szervezni és lebonyolítani, rendeléseket és árajánlatokat fogsz készíteni.
A kiemelt ügyfeleknél támogatni fogod a szerszám teszteket és szakmai tanácsadással segítesz nekik a megfelelő eszközök kiválasztásban.
Az ügyfelek igényeinek kiszolgálásához segítséget kapsz a támogató mérnök kollégáktól.
Ügyviteli rendszerben tudod végezni az adminisztrációs tevékenységeidet és megszervezni a munkádat.

Elvárások:

Ahhoz, hogy sikeres legyél ebben a pozícióban, szükséged lesz a CNC forgácsoló gépek üzemeltetése során szerzett szerszámbeállítói és technologizálási tapasztalaidra, a jó tárgyalóképességedre és nagyfokú önállóságra.
A munkavégzéshez feltétlen szükséges legalább középfokú végzettség és “B” kategóriás jogosítvány.
Szükséged lesz még a jó problémamegoldó képességre és az empátiára is a vevőkkel való kommunikációban.
Jó ha eredményorientált vagy és nyitott a folyamatos fejlődésre. Előnyt jelent a gépiparban szerzett B2B értékesítési tapasztalat.

Amit kínálunk:

Olyan munkakört ajánlunk számodra, ahol hosszú távú munkalehetőség, izgalmas feladatok és szakmai fejlődés vár rád.
Lendületes és eredményorientált csapatban végezheted a munkádat.
Biztosítjuk számodra a munkavégzéshez szükséges eszközöket és a betanítást.

Amennyiben megbízható és nyitott személyiség vagy és tudsz elhivatottan gondolkodni az ügyfelek elégedettségével kapcsolatban,
akkor várjuk jelentkezésedet itt: https://tech.performia.com/jobs/46401.61686.57526